Afbeelding

Afscheid van Door Merg en Been

Algemeen

NIJVERDAL - “Wat een feest afgelopen weekend in de tent bij Bruisend Nijverdal. Wij mochten de meezingmiddag invullen met onze kleurrijke en enthousiaste zangers en zangeressen. De tent zat vol, er moesten zelfs nog extra stoelen geregeld worden en zoals beloofd gingen bij de eerste muzieknoten het dak er al af. Wat een vrolijke en gezellige sfeer, wat door iedereen die hierbij aanwezig was, werd beaamd”, vertellen de leden van Door Merg en Been na afloop. Dit was tevens het laatste optreden van Door Merg en Been.

“Het eerste deel van het optreden voor de pauze werd er door iedereen vrolijk meegezongen en gedanst. De spanning liep op richting de pauze omdat wij een leuke verassing hadden die we graag willen delen”, vervolgen ze hun verhaal. “Na de pauze was het zover en konden we het nieuwtje wat we al een tijdje stil hebben moeten houden onthullen aan een volle tent in gouden pakken en jurken. Het spandoek werd afgerold door onze twee charmante leden Kitty en Ans, onder het geknal van gouden glitters werd onze nieuwe naam onthuld. Voortaan gaat Door Merg en Been verder als De Borrel Noten!”
Het koor bestaat 28 jaar en is na de hele coronaperiode toe aan wat vernieuwing, zowel voor het repertoire als de gehele uitstraling. “Daarom hebben we gekozen voor deze naam.”

De tweede helft van het optreden eindigden in een luid ‘We want more’ van alle aanwezigen in de tent en een toegift, waarbij weer de polonaise werd ingezet. Na afloop kreeg iedereen een presentje mee naar huis in de vorm van een zakje borrelnoten. “En toen was het ineens 16.00 uur en echt tijd om iedereen te bedanken voor de leuke middag. Wat kijken we terug op een succesvolle middag met veel blije gezichten, het was echt fantastisch”, zegt het koor tot slot “Wellicht tot volgend jaar in de tent bij Bruisend Nijverdal.”

Wie een feestje heeft en het leuk vindt als De Borrel Noten daarbij aanwezig zijn, kan voor meer informatie terecht op www.deborrelnoten.nl, bellen naar 06-28822757 of een e-mail sturen naar info@deborrelnoten.nl. De Borrel Noten bespreken graag wat de mogelijkheden zijn.

Eschländerkapel Hellendoorn
Eschlanderkapel Hellendoorn organiseert fietstocht 20 apr, 16:40
Afbeelding
Nieuw bankrekeningnummer Belastingdienst vanaf 1 mei 2026 door overstap naar Rabobank 20 apr, 14:55
Afbeelding
SVVN draait derby tegen Daarlerveen om na slechte eerste helft 20 apr, 14:35
Afbeelding
Hertruiters boeken mooie resultaten bij wedstrijden in Tubbergen, Winterswijk en Diepenheim 20 apr, 13:51
Afbeelding
Dialectcafé Hellendoorn organiseert muzikale wandeling met VanJansen en Marleen Rodijk 19 apr, 12:14
Pajoko en KSW tijdens een gezamenlijke repetitie. Na weken van afzonderlijk repeteren hoorden ze voor het eerst hoe het samen klinkt.
‘Willen graag ‘n keer samen optreden’ 18 apr, 17:42
De welbekende Jeugdherberg Doevenbree die het startpunt was van de sociale wederopbouw van Hellendoorn.
Sociale wederopbouw Hellendoorn (1) Nijverdal Objectief 18 apr, 12:18
Afbeelding
Handicamp Outdoor houdt collecteweek 18 apr, 10:44