Foto: ANNAUF
Foto: ANNAUF

Schoolfeest met Outsiders

Bruisend Nijverdal

Op donderdagavond 12 september wordt de feesttent van Bruisend Nijverdal omgetoverd tot de locatie voor een exclusief schoolfeest, speciaal georganiseerd voor alle leerlingen van CSG Reggesteyn. Dit jaar hebben de leerlingen iets bijzonders om naar uit te kijken: de populaire act Outsiders zal optreden, met een voor- en nashow verzorgd door DJ Lars. De avond belooft een energieke mix van muziek, dans en onvergetelijke momenten.

Dit besloten evenement is exclusief toegankelijk voor leerlingen van Reggesteyn, waardoor het een unieke kans biedt om het schooljaar op een spectaculaire manier te beginnen. De beats van de Outsiders zullen de feesttent doen trillen, terwijl de leerlingen genieten van een avond die volledig in het teken staat van ontmoeting en plezier.

.Het idee om het schooljaar af te trappen met een groot feest ontstond tijdens de voorbereidingen voor Bruisend Nijverdal. Wat ooit begon als een brainstormsessie tussen Reggesteyn en Stichting Bruisend Nijverdal, is nu uitgegroeid tot een jaarlijkse traditie. Saskia Jansen, manager facilitaire organisatie bij Reggesteyn, liet al eens weten dat ze iets speciaals wilden doen voor de leerlingen van Reggesteyn. Dit feest biedt een perfecte gelegenheid om nieuwe klasgenoten te leren kennen.

Afbeelding
Boomdeeldagen Overijssel 2026 met flinke korting op bomen en struiken 9 uur geleden
Afbeelding
Gebouw voor post, telefonie en bank Nijverdal Objectief 29 mei, 19:28
Voorbeeld van een Mandala die Anki geborduurd heeft.
‘Biej Oons op de Delle’: mandala borduren 29 mei, 17:26
Afbeelding
Haarles Feest 2026 trekt recorddrukte bij Droadpop 29 mei, 15:52
Afbeelding
Straattheater 29 mei, 14:26
Afbeelding
Gemeenteraad de boer op 29 mei, 10:32
Afbeelding
Samen koken en eten bij dementie in Nijverdal voor meer contact en herinneringen 29 mei, 10:06
Afbeelding
Burgerberaad met een ‘Kijkje bij de buren’ 28 mei, 18:15