Het team van NKC' 51 in de nieuwe wedstrijdshirts.
Het team van NKC' 51 in de nieuwe wedstrijdshirts.

Moeizaam 15-15 gelijkspel voor NKC ‘51 tegen CSL uit Britsum

Algemeen

NIJVERDAL - In zomerse weersomstandigheden speelde NKC ‘51 op 20 mei haar tweede thuiswedstrijd op rij, waar CSL uit Britsum op bezoek kwam.

De wedstrijd stond onder leiding van dhr. Nijland en dhr. van de Linde. NKC ’51 speelde net als de rest van de vereniging in nieuwe wedstrijdshirts, die speciaal voor de vereniging zijn ontworpen.

Tot aan 2-2 ging het gelijk op, waarna NKC ‘51 het betere van het spel had. Er moest hard gewerkt worden voor elk doelpunt want deze waren schaars. NKC ‘51 verdedigde goed en kon daardoor uitlopen tot 5-2, maar daarna stokte het bij de Nijverdallers. Lange tijd werd de korf niet gevonden, mede omdat opgelegde kansen niet werden verzilverd. Het stugge CSL knokte voor wat het waard was en bracht de stand weer in evenwicht. Voor het rustsignaal werd er aan beide kanten nog één keer gescoord. In een hardwerkende maar doelpuntarme wedstrijd werd er gerust met 6-6.

Na rust zag men een gelijkopgaande tweede helft. Om en om werd er gescoord waarbij NKC ‘51 lang aan de goede kant van de score zat. NKC ‘51 kon echter het verschil niet maken omdat CSL telkens tegen scoorde. Na de 7-7 en 9-9 kwam NKC ‘51 weer op voorsprong, 10-9. Voor NKC ‘51 brak hierna wederom een doelpuntloze periode aan. Het aanvallende spel was ondermaats en NKC ‘51 kon geen vuist meer maken tegen CSL dat drie keer op rij scoorde en de leiding nam: 10-12. NKC ‘51 bleef vechten om er een goed resultaat uit te halen, maar CSL speelde lange aanvallen en wist de marge van twee te behouden. Bij 13-15 leek de wedstrijd gespeeld met nog twee minuten te spelen, maar uit het niets werd door NKC ‘51 twee keer gescoord waardoor de stand weer in evenwicht was. CSL gaf NKC ‘51 geen kans meer om de winnende punt te scoren, speelde de laatste minuut vakkundig uit en zo kwamen beide teams uit op een puntendeling. Eindstand 15-15.

NKC ‘51 moet na dit gelijke spel de koppositie afstaan aan Wit-Blauw, dat wel wist te winnen. Na een vrij pinksterweekend speelt NKC ‘51 op 3 juni in Zuidlaren tegen Ritola. Deze wedstrijd begint om 17.00 uur.

Maison Chic 4U heeft een zeer uitgebreid assortiment met comfortabele en stijlvolle relaxfauteuils.
Stijlvolle relaxfauteuils in nieuwe showroom Maison Chic 4U 22 mei, 15:33
De bouwstart werd feestelijk gevierd met toekomstige bewoners.
Bouw ParQ te Wechel officieel van start in hart van Hellendoorn 21 mei, 15:30
Afbeelding
Culinair Rondje met vernieuwde fietsroute 21 mei, 14:22
BSO-kinderen van KOSMO regio Nijverdal maakten een ontdekkingsreis langs de nieuwsgierige apen.
Op pad met KOSMO: op avontuur in de Apenheul 21 mei, 14:17
Foto: Facebook gemeente Hellendoorn
Training voor kinderen: krijg meer zelfvertrouwen! 21 mei, 13:58
Afbeelding
Veldhuis & Kemper brengen nieuwe show naar Nijverdal 21 mei, 13:32
Bij het Buitencentrum is altijd iets te beleven!
Natuuractiviteiten in Nijverdal tijdens het Bosfeest maandag 21 mei, 13:10
Afbeelding
Nieuwe aanpak speelplekken 21 mei, 09:50