Afbeelding

Een Psalmen voor Nu-dienst in ‘De Schoof’

Algemeen

DAARLERVEEN - Er is een Psalmen voor Nu-dienst op zondag 25 september in “De Schoof” aan de Brugstraat 10.

Psalmen spreken de taal van poëzie en gebed. Het zijn geen droge uiteenzettingen. Psalmen zijn gebeden. Gebeden spreken niet allereerst over God, maar mét God. Ze helpen je om ieder aspect van je leven neer te leggen bij en te bespreken met Hem die ons kent en liefheeft. Psalmen helpen ons om te leven met God. Er worden psalmen uit het Liedboek voor de Kerken, maar ook uit andere bundels, zoals Opwekking en Evangelische Liedbundel, gezongen. Een gastmuzikant zal de samenzang begeleiden.

Afbeelding
Filmhuis ZINema vertoont film Boomers met Huub Stapel 20 jul, 18:11
Afbeelding
Hertruiters behalen twee regiokampioenschappen Overijssel en drie NK-tickets 20 jul, 13:20
Afbeelding
Jongvolwassenenmonitor Twente is live! Doe mee! 19 jul, 17:54
De bloemenstand van Simone Wesselink, tijdens Winterbricks afgelopen jaar. Met de verschillende pakketten kun je hele boeketten samenstellen.
‘Alle thema’s zijn weer aanwezig’ 19 jul, 12:10
Afbeelding
Eikenprocessierupsen in de gemeente verminderd 18 jul, 17:52
Voorbeeld van een kralentasje uit lang vervlogen tijden. Tijdens de workshop werken deelnemers aan een eenvoudiger model.
Lezing: vergeten ambacht van kralentasjes breien 18 jul, 12:02
Schlagerlegende Howard Carpendale.
SummerFeelings Festival: de K+K Schlager-Kultparty op 15 augustus 18 jul, 10:05
Afbeelding
Tegelwippen tegen hitte 17 jul, 17:50