Joe Buck
Joe Buck

Singer-songwriters brengen avondvullend programma in De Smidse

Cultuur

NIJVERDAL - The Songwriters Club brengt op zaterdag 15 februari vanaf 20.30 uur drie singer-songwriters samen in De Smidse in Nijverdal. Joe Buck, Dave Vermeulen en Krystl treden op en spelen hun eigen werk. Het concept biedt een podium aan artiesten die hun muziek direct en zonder opsmuk aan het publiek willen presenteren.

De opzet van The Songwriters Club legt de nadruk op de muziek en het verhaal achter de nummers. De Smidse, met haar karakteristieke uitstraling, vormt een passende locatie voor dit initiatief.

Artiesten met een eigen stijl

Joe Buck schrijft muziek met invloeden uit folk en country. Zijn nummers zijn toegankelijk en gericht op het vertellen van verhalen.

Dave Vermeulen verwierf landelijke bekendheid door zijn deelname aan ‘The Voice of Holland’ in 2015. Met zijn krachtige stem en ervaring in de muziekindustrie laat hij een blijvende indruk achter.

Krystl begon haar carrière met meerdere hits, waaronder ‘Golden Days’. Ze won diverse muziekprijzen en werkt momenteel aan haar eerste Nederlandstalige album, dat in 2025 verschijnt.

Kaarten verkrijgbaar

De Smidse is een locatie waar muziek en publiek samenkomen. De setting zorgt ervoor dat het programma volledig tot zijn recht komt.

Tickets kosten 17,50 euro en zijn te reserveren via de website van ZINiN, telefonisch via (0548) 624489, of aan de kassa bij de Tourist Info in Nijverdal.

Dave Vermeulen
Krystl
Afbeelding
Dialectcafé Hellendoorn organiseert muzikale wandeling met VanJansen en Marleen Rodijk 8 uur geleden
Pajoko en KSW tijdens een gezamenlijke repetitie. Na weken van afzonderlijk repeteren hoorden ze voor het eerst hoe het samen klinkt.
‘Willen graag ‘n keer samen optreden’ 18 apr, 17:42
De welbekende Jeugdherberg Doevenbree die het startpunt was van de sociale wederopbouw van Hellendoorn.
Sociale wederopbouw Hellendoorn (1) Nijverdal Objectief 18 apr, 12:18
Afbeelding
Handicamp Outdoor houdt collecteweek 18 apr, 10:44
Afbeelding
Burgerberaad Hellendoorn gestart met 100 inwoners 18 apr, 08:40
'n Oalen Griezen, gefotografeerd door het ontluikende voorjaarsgroen, is voor de derde keer decor van een cantatedienst.
Cantatedienst past goed in deze onrustige wereld 17 apr, 19:17
De kenmerkende, historische kerk 'n Oalen Griezen is afhankelijk van giften van leden.
‘n Oalen Griezen: een kerk met een rijk historisch verleden 17 apr, 18:15
Afbeelding
Al zeven jaar stiltewandelingen 17 apr, 13:27