Bas Leusenkamp op ringen.
Bas Leusenkamp op ringen.

Bas Leusenkamp eindigt op 16e plek

Sport

WEERT - De eerste landelijke plaatsingswedstrijden heren turnen vonden zaterdag 25 januari in Weert plaats. Bas Leusenkamp van Fysion/Achilles nam deel in de categorie: junior 2 in de 2e divisie. Al in wedstrijd 1 mochten Bas laten zien hoe hij ervoor stond.

Bas mocht zijn wedstrijd starten op het onderdeel vloer waar hij een prima oefening liet zien. De moeilijkheid moet hier alleen nog wel wat omhoog om qua cijfer mee te komen in de top. Vervolgens liet hij op zowel voltige als ringen een uitstekende oefening zien met weinig aftrek en hoge moeilijkheid. Op beide toestellen werd dit beloond met een notering in de top 8.

Op sprong liet Bas een Tsukahara zien, waarbij hij voor het eerst tijdens een wedstrijd prima wist te landen. Hij pakte hiermee punten en hij kreeg vooral vertrouwen in de sprong! Op het einde kwam hij nog in actie op brug en rekstok waar hij prima oefeningen aan de jury’s liet zien. Bas heeft deze wedstrijd afgesloten op een zeer nette 16e plaats.

De tweede plaatsingswedstrijd is op 8 februari te Nijmegen. Na die wedstrijd is duidelijk of Bas in de halve finale NK staat. 

Dit jaar gaat de Diepe Hel Holterbergloop, net zoals twee jaar geleden, van start in Holten.
Inschrijven voor Diepe Hel Holterbergloop vanaf 7 juni 20 uur geleden
Britt met haar boek 'Rumoerige Rijmen', waarin ze kinderverhalen met een moraal heeft geschreven en zelf geïllustreerd.
‘Illustreren is misschien wel leuker dan schrijven’ 23 uur geleden
Afbeelding
Onderzoek biodiversiteit met bijenhotels en vrijwilligers Great Buzzers 5 jun, 17:35
Peter Weda leidde de seniorenmiddag in met de uitkomsten van een onderzoek.
‘Senioren zijn nu echt zelf aan zet’ 5 jun, 12:14
Afbeelding
Triagetafel jeugd in Hellendoorn brengt signalen over jongeren vroeg bij elkaar 5 jun, 09:28
Afbeelding
Van theehuis tot avonturenpark Nijverdal Objectief 5 jun, 08:00
Medewerkers van diverse afdelingen vertellen uit eigen ervaring over werken bij Pultrum tijdens de zomereditie van Kiek’n of’t klikt.
Kiek’n of ’t klikt bij Pultrum 4 jun, 18:03
Thomas (links) en Thijmen werden in Den Haag officieel gehuldigd door staatsecretaris van onderwijs Judith Tielen.
Thomas en Thijmen winnen NK 4 jun, 11:50