Inloopspreekuur over arbeidsrecht in bieb

Algemeen

Iedere donderdag is er een gratis inloopspreekuur Arbeidsrecht in de ZINiN Bibliotheek in Nijverdal. Dit spreekuur wordt verzorgd door Winanda ter Avest. Zij is arbeidsjurist en werkzaam bij Legal at Work Arbeidsjuristen.

Nijverdal - Zij is sinds 2007 partner van dit kantoor dat gevestigd is in Apeldoorn. Sinds dit jaar heeft Legal at Work een inloopspreekuur en eveneens een bezoekadres in Nijverdal. Het inloopspreekuur is een goede manier om er achter te komen in hoeverre u juridische hulp nodig heeft.

Welke redenen kunt u hebben om gebruik te maken van ons gratis inloopspreekuur? Bijvoorbeeld, u heeft een arbeidsjurist nodig en u weet niet goed waar te beginnen. U heeft zorgen over uw huidige werksituatie en wilt daar eens rustig face-to-face over praten met een specialist. U heeft vragen over de inhoud van uw contract of over de gewijzigde situatie op uw werk. U bent uitgenodigd voor een functioneringsgesprek en maakt zich zorgen. Ervaar het gratis inloopspreekuur als laagdrempelig, om de eerste antwoorden te krijgen op uw vragen. Blijkt dat Legal at Work u kan helpen, dan kunnen wij u een inschatting geven van de te verwachten kosten.

Wanneer en waar?

Op alle donderdagen tot aan de kerstvakantie is er van 14.00 tot 16.00 uur een gratis inloopspreekuur op de tweede verdieping van de ZINiN Bibliotheek te Nijverdal. Een afspraak maken is niet nodig. De tijd die er is voor een gesprek is onder meer afhankelijk van het aantal bezoekers. Als er niemand zit te wachten, kan een gesprek rustig iets langer duren. Er is ook een aparte spreekruimte beschikbaar om uw privacy te waarborgen. Blijf niet te lang doorlopen met een prangende vraag. Kom gerust langs. Wie niet in de gelegenheid is om te komen, kan buiten het spreekuur om uiteraard ook altijd bellen (tel. 055-5767660) of mailen (info@legalatwork.com).

Uiteraard zijn wij er ook voor ondernemers. U bent eveneens van harte welkom. Ook komen wij graag bij u langs voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek.

Afbeelding
Volkssanatorium op de Eelerberg (1) 6 uur geleden
Afbeelding
Documentaire Klantreis laat inburgeringstraject zien 7 uur geleden
Kartrekkers Elleke Vestergaard, Christa Veurink en en Anique Kamp.
Ouders samen voor smartphonevrij opgroeien 8 uur geleden
Afbeelding
Parkinson Café Nijverdal over bekkenbodemklachten bij Parkinson 13 uur geleden
Na diverse culturele optredens neemt Laurens ten Den het Johanna van Burenbeeldje in ontvangst uit handen van regisseur Silvia Andringa.
Ode aan streektaal en Laurens ten Den 14 uur geleden
Een vol park De Geuren vorig jaar tijdens Level 42. Het is Jasper ook dit jaar gelukt grote namen en een line-up voor iedereen te realiseren.
Evenementenweide is even Hellendoorn 14 uur geleden
Afbeelding
Ontdekken zonder koffers 16 uur geleden
Afbeelding
Wat bezielt je met Haarlese kunstenaar Leo Kemper 17 uur geleden