Afbeelding

Inloopochtend voor minima

Human Interest

NIJVERDAL - De tweede Inloopochtend voor de Minima van 2024 wordt gehouden op dinsdag 20 februari. Dit is de gebruikelijke derde dinsdag van de maand. De inloopochtend begint om 9.30 uur en is voor iedereen toegankelijk. Er zijn geen kosten aan verbonden. Deze ochtend zal Yvonne Doornebosch komen vertellen over de nieuwe inloopplek in het Noabershuus in Hellendoorn. 

De inloopplek heeft de naam LEV, wat staat voor Leven, Eigen Regie en Veerkracht. Onder het genot van koffie of thee is er voldoende tijd om te luisteren en vragen te stellen. De inloopochtend wordt gehouden in de kelder van “Het Spectrum” Hendrik Wormserstraat 1 Nijverdal (ingang aan het Hendrik Wormserplein). 

Opgave is voor deze inloopochtend niet nodig. Kinderen mogen meekomen, voor hen is ranja aanwezig. Speelgoed graag zelf meenemen. Neem voor meer informatie contact op via e-mail (trefpuntminima@hotmail.com) of telefonisch (06- 10 63 38 46 op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur).

Maaike zal tussen alle bedrijven door zelf ook vaak gebruik maken van de gelegenheid ontspannen een boek te lezen. Haar inspiratiebron zal daarbij niet ontbreken!
‘Dit is de plek die ik zo gemist heb’ 6 uur geleden
Afbeelding
Drie ontwerpen worden werkelijkheid 6 uur geleden
Afbeelding
Haarle maakt zich op voor een weekend vol hardlopen 7 uur geleden
Afbeelding
Lees de nieuwe Hart van Hellendoorn-Nijverdal nu online! 9 uur geleden
Helene Fischer Tribute by Natasja
ZINiN Theater verandert in Oktoberfest tijdens Mountainbikemania gisteren
Afbeelding
Van Buurserzand tot Trambaanroute 21 okt, 12:43
Afbeelding
De Oosttribune strijkt neer in het ZINiN Theater 20 okt, 20:10
Afbeelding
ZINema vertoont film over migratie en heimwee 20 okt, 18:06