
ZINiN Kinderboekenweekspektakel: Lekker eigenwijs in de Bibliotheek
VerenigingenNIJVERDAL - Van 2 tot en met 13 oktober vindt de Kinderboekenweek plaats. Dit wordt in de ZINiN Bibliotheek in Nijverdal gevierd met het Kinderboekenweekspektakel ‘Lekker eigenwijs’, dat op zondag 6 oktober van 12.00 tot 15.30 uur plaatsvindt. Dit spektakel is het grootste feest voor kinderen in de basisschoolleeftijd.
De dag staat in het teken van eigenwijsheid. Kinderen kunnen deelnemen aan diverse workshops, waaronder de workshop ‘Robot mBot programmeren’, waar zij leren programmeren. Daarnaast is er een pop-up escaperoom, waar deelnemers hun vaardigheden kunnen testen door te ontsnappen. Dit biedt een geweldige gelegenheid om de eigenwijsheid te vieren.
Een speciaal onderdeel van het programma is de voorstelling ‘Dwars’ van Tijl Damen in het ZINiN Theater. Deze voorstelling is gericht op het bevorderen van eigenwijsheid en behandelt de vraag wat er gebeurt als iedereen zich tegenwerkt. De dag belooft een feest te worden voor alle eigenwijze kinderen en dwarsliggers.
De toegang tot het Kinderboekenweekspektakel is gratis en voor de meeste activiteiten kan zonder aanmelding deelgenomen worden. Voor specifieke activiteiten, zoals de escaperoom ‘lekker eigenwijs doen’ voor kinderen vanaf 8 jaar, kan worden aangemeld via https://bit.ly/3NhDp09. Voor de workshop Robot mBot programmeren voor kinderen van 10 tot 12 jaar is aanmelden mogelijk via http://bit.ly/3BkVrvB














