
Scouting De Reggegroep organiseert ‘de Hunt’
VerenigingenNIJVERDAL - De 9e editie van de Hunt vond zaterdag 8 juni plaats bij Scouting de Reggegroep. Het was een dag bomvol lopen en veel plezier.
Allereerst begonnen de welpen met de ‘kinderversie’ van de Hunt. Hierbij moesten de kinderen samen met hun ouder opgehangen sterren zoeken in Hellendoorn. Elke ster stond voor een letter en al deze letters samen vormden een woord. Het was dan ook het doel om zo snel mogelijk het woord te raden. De leiding was omgetoverd tot Hunters en moesten op de fiets zoveel mogelijk groepjes zien te vinden en te fotograferen. Wanneer een groepje succesvol op de foto was gezet kregen zij hiervoor minpunten. Dit maakte dat de ouders en kinderen dan ook erg fanatiek waren.
Later in de middag begon de bovenbouw versie. De Scouts, RSA en Rovers trokken hierbij de wandelschoenen en camouflage spullen uit de kast en werden de ‘Foxes’, de gejaagden. Zij kregen een kaart mee waar punten van onbemande posten stonden aangegeven. Als zij deze bezochten kregen zij hier punten voor. Het doel was dan ook om zoveel mogelijk posten te bezoeken zonder afgetikt te worden door de Hunters.
De Foxes hebben flinke afstanden gelopen in Hellendoorn, Luttenberg, Raalte en Nijverdal. Hierbij moesten zij constant op hun hoede zijn, want de Hunters zaten hun met mountainbikes en E-bikes op de hielen! Bij de vierde bemande post was er een rijkelijk verzorgde maaltijd waar iedereen gezamenlijk heeft kunnen eten. Om 22.00 was het spel afgelopen en werd er verzameld bij de blokhut in Nijverdal. Hier werden de winnende Foxen en Hunters bekroond met de winst. De organisatie kijkt terug op een geslaagde activiteit















