
v.v. Hellendoorn speelt tegen Kloosterhaar
AlgemeenHELLENDOORN - Aanstaande zaterdag speelt v.v. Hellendoorn op haar eigen Sportpark De Voordam in Hellendoorn een thuiswedstrijd tegen de hekkensluiter van de competitie, Kloosterhaar. Het elftal van hoofdtrainer Bart Benneker is nog ongeslagen dit seizoen door winstpartijen tegen Mariënberg (6-0), Bruchterveld (0-1) en afgelopen zaterdag Juventa’12 (1-5).
Hoofdtrainer Bart Benneker hoopt tegen Kloosterhaar de ongeslagen status te behouden. “We willen de goede seizoenstart een passend vervolg geven. Om dat te bewerkstelligen moeten we met dezelfde intenties en overtuiging als de afgelopen weken de wedstrijd ingaan. We zullen zoeken naar de ruimtes en willen voetballend weer bovenliggend zijn. We gaan onze trouwe supporters weer trakteren op een aantrekkelijke wedstrijd op de Voordam.”
Tegenstander Kloosterhaar wist dit seizoen nog niet te winnen en is daarmee terug te vinden op de laatste plaats met 0 punten. SVVN (2-5), Rigtersbleek (5-0) en Mariënberg (3-4) waren te sterk voor de mannen uit Kloosterhaar.
Vorig seizoen kwamen beide teams ook in actie tegen elkaar, destijds wist Hellendoorn beide wedstrijden te winnen. In Hellendoorn werd het maar liefst 8-0 en in Kloosterhaar 0-3.
Iedereen is van harte welkom aanstaande zaterdag. De aftrap op Sportpark de Voordam is om 14.30 uur.















