Beeld uit de film
Beeld uit de film

Film ‘La Hija de Todos las Rabias’ te zien bij het ZINema Filmhuis

Uitgaan

NIJVERDAL - Het ZINema Filmhuis vertoont komende dinsdag 20 februari de film ‘La Hija de Todas las Rabias.’ Aanvang is om 20.00 uur en kaarten kosten 9 euro per stuk. Te reserveren via www.zinin.com

In de aangrijpende filmhuisfilm ‘La Hija de Todas las Rabias’ (Dochter van alle woede), die op dinsdag 20 februari vertoond wordt bij het filmhuis van ZINema, wordt het verhaal verteld van de elfjarige Maria. Zij groeit op aan de rand van Nicaragua’s grootste vuilnisbelt, een plek waar kinderen helemaal niet thuishoren. Samen met haar moeder en een groep scharrelaars struint ze door de vuilnis op zoek naar spullen die nog gerecycled of verkocht kunnen worden.

De omgeving waarin de dromerige Maria opgroeit, kenmerkt zich door een grimmige sfeer. Om het hoofd boven water te kunnen houden, fokt Lilibeth rashonden voor een lokale bende, terwijl Maria tevergeefs smeekt om de hondjes te mogen houden. Wanneer het noodlot toeslaat en het geld op een gegeven moment opraakt, vertrekt Lilibeth naar de stad en laat Maria achter bij een recyclecentrale. Daar wordt Maria gedwongen om te werken, op zoek naar waardevolle spullen tussen de bergen vuilnis.

Lilibeth keert echter niet meer terug, wat een zware tol eist van Maria. Vastberaden besluit ze haar moeder achterna te gaan, trotseert ze de gevaren van de buitenwereld en zoekt ze naar hereniging met haar moeder.

Kaarten reserveren

Kaarten voor ‘La Hija de Todas las Rabias’ zijn te bestellen via www.zinin.com of af te halen bij de kassa van de Tourist Info in Nijverdal. Telefonisch bestellen kan ook via 0548-624489.

Afbeelding
Hertruiters winnen eerste prijzen bij wedstrijden 16 uur geleden
KIES staat voor Kinderen In Een Scheiding.
Steun voor kinderen van gescheiden ouders bij KIES-groep 17 uur geleden
Afbeelding
Vislift: slimme oplossing voor vissen 12 sep, 12:38
De trotse spelers van Regge United, de Walking Football club van de gemeente Hellendoorn.
10 jaar Walking Football Regge United 12 sep, 09:12
'n Oalen Griezen in Hellendoorn is geopend tijdens de Open Monumentendag.
Ellemijn Podt in ‘n Oalen Griezen 11 sep, 15:11
De flyer die speciaal voor Open Monumentendag is gemaakt. De tijdreis maakt dat het Oale Karkhof nog veel meer tot de verbeelding gaat spreken.
Ga met Jan mee op tijdreis over het Oale Karkhof 11 sep, 15:06
Een van de beelden van de regionale campagne, met een lokale ervaringsdeskundige, die erop gericht is praten over zelfdoding uit de taboesfeer te halen. Met elkaar in gesprek gaan kan het verschil maken.
‘Ga het gesprek aan, dat helpt echt’ 11 sep, 12:06
Winnaar Chris Lindhout leest in 2021 zijn verhaal over corona-schrijfwedstrijd voor, tijdens de prijsuitreiking. Op de achtergrond zijn mede-finalisten.
Taal in breedste zin van het woord 11 sep, 09:04